تبلیغات
دیدار با یک طلبه - هدف ماهواره ها پیاده کردن اسلام آمریکایی در بین مسلمانان است Untitled Document
شما دوست عزیز می توانید برای ارسال نامه مستقیم به مدیر وبلاگ اینجا کلیک نمائید
صفحه نخست        A r a b i c          E n g l i s h
مهدویت           اشعار من           احکام شرعی        گزارش روزانه         پخش زنده        طب گیاهی          نقد فیلم و بازی
آموزش           تفسیر               دانلودسخنرانی                ادعیه           مناسبت ها            مشاوره            دانلود کتاب
کرامات             مسابقه             فرقه های نوپدید       قابهای ماندگار      معصومین          سبک زندگی         تربیت اسلامی

اسلایدر

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد مطالب :
نظر در مورد وبلاگ
ساعت : 18:05 | تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1393
هدف ماهواره ها پیاده کردن اسلام آمریکایی در بین مسلمانان است

هدف ماهواره ها پیاده کردن اسلام آمریکایی در بین مسلمانان است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز، روز گذشته جلسه هیأت عاشقان ولایت مهریز با حضور پایوران و فرماندهان پایگاه های مقاومت و سربازان وظیفه و سرگروه های حلقه صالحین ناحیه مهریز در سالن شهدای کانون


جوانان بسیج مهریز برگزار شد.

حجت الاسلام دهقان چناری در این جلسه که با هدف بررسی آسیب های فرهنگی برگزار شد، مباحث را مختصرا در چهار بخش با محوریت روند محک زدن مسلمانان بیان کرد.

  این کارشناس فرهنگی اظهار داشت: اولین راه نفوذ فرهنگی غرب از طریق نشریات و فیلم است. سلمان رشدی، ماشین نویسندگی غرب و عنصر غرب برای توهین و محک زدن و گمراه کردن مسلمانان، کتاب آیات شیطانی را به سفارش مؤسسه واکینگ و با دستمزد پانصد و هشتاد هزار پوند نوشت که در این کتاب صریحاً به پیامبر اکرم (ص) و امام خمینی (ره) توهین شده است.

وی کتاب بعدی را کتاب فرقان الحق عنوان کرد و اظهار داشت: این کتاب توسط چند کشیش آمریکایی نوشته شده و با کلمات شبیه قرآن مضامین کاملاً غلط را بیان می کند. توهین به پیامبر اکرم (ص) در مجله دانمارکی  و سوزاندن قرآن توسط کشیش افراطی ، تری جونز و نیز ساخت فیلم سرطان توسط قبطی ها نیز از دیگر اقدامات این روند برای محک زدن مسلمانان است.

 دهقان گفت: قبطی ها گروهی از مسیحیان هستند که بیشتر در مصر ساکنند و پنج سال است که با پرچم اسلام مواضع بسیار تندی اتخاذ کرده اند؛ در این فیلم نیز به پیامبر اسلام (ص) توهین شده که پس از نمایش، ایران اولین معترض به سازندگان آن بود و تدریجا همه کشورهای مسلمان به ساخت آن اعتراض کردند و فقط عربستان سعودی در برابر آن ساکت بود. وقتی اعتراض مسلمانان کمرنگ باشد آنها هم جری تر شده و در مراحل بعدی اقدامات شدیدتری انجام می دهند.

این کارشناس مذهبی ادامه داد: دومین مرحله محک زدن و نفوذ در فرهنگ اسلامی ساخت بازی های رایانه ای ضد اسلام و موهن به باورهای اسلامی است. روانشناسان می گویند 84 درصد تغییر رفتار فرزندان مؤثر از بازی های رایانه ای است.  برای مثال بازی اسسین کرید (Assassin Creid)  را شرکتUBI SOFT ساخت که در آن به طور ظریف به باورهای مسلمین توهین شده است. اما مهمترین بازی ، بازی سیمز (SIMS) ساخت یهود  است که در آن با استفاده از جاذبه های جنسی فراوان و تصاویر برهنه بدنبال تخریب شخصیت مخاطبین است.

وی افزود :سومین مرحله و مهمترین ابزار در جهت نفوذ در فرهنگ اسلامی و محک زدن مسلمانان، استفاده از ماهواره و انتشار فیلم ها و سریال است که به گواهی آمار و خود زوج های مطلقه، بسیاری از طلاق ها تأثیر گرفته از فیلم ها و سریال های شبکه های فارسی زبان ماهواره است؛ این شبکه ها با ترویج اباحه گری و مصرف گرایی سعی در بی قید کردن جوانان و سوق دادن آنها به سمت مصرف گرایی است.
این کارشناس آخرین هدف ماهواره ها را پیاده کردن اسلام آمریکایی در بین مسلمانان دانست و افزود: دیگر آسیب مهم ماهواره ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است و آنقدر در این زمینه گسترده کار کردند که با جست و جوی کلمه شیعه و یا سنی میتوانید تصاویر بسیار تکان دهنده ای از قمه زنی های شیعیان تندرو و یا اعضای بدن بریده شده شیعیان توسط وهابی ها را ببینید.

دهقان چناری در پایان با آرزوی توفیق برای مبلغین فرهنگ اسلامی سخنان خود را به پایان برد.

  در بخش پایانی این مراسم علیرضا زارع ، فرمانده ناحیه مقاومت مهریز، در سخنانی کوتاه مهمترین اهداف ماهواره را فروپاشی نظام خانواده، تربیت ناصحیح فرزندان، ترویج اباحه گری ، خشونت و بی حجابی برای دختران جوان برشمرد.

 وی افزود: برنامه غرب پیاده کردن پروژه اندلس بر روی ایران است که ان شاءالله و به مدد امام زمان (عج) موفق نخواهند شد.