تبلیغات
دیدار با یک طلبه - آثار سوء ماهواره؛ از ترویج بی بند و باری تا عادی جلوه دادن رابطه خارج از ازدواج Untitled Document
شما دوست عزیز می توانید برای ارسال نامه مستقیم به مدیر وبلاگ اینجا کلیک نمائید
صفحه نخست        A r a b i c          E n g l i s h
مهدویت           اشعار من           احکام شرعی        گزارش روزانه         پخش زنده        طب گیاهی          نقد فیلم و بازی
آموزش           تفسیر               دانلودسخنرانی                ادعیه           مناسبت ها            مشاوره            دانلود کتاب
کرامات             مسابقه             فرقه های نوپدید       قابهای ماندگار      معصومین          سبک زندگی         تربیت اسلامی

اسلایدر

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد مطالب :
نظر در مورد وبلاگ
ساعت : 04:54 | تاریخ : چهارشنبه 14 خرداد 1393
آثار سوء ماهواره؛ از ترویج بی بند و باری تا عادی جلوه دادن رابطه خارج از ازدواج

آثار سوء ماهواره؛ از ترویج بی بند و باری تا عادی جلوه دادن رابطه خارج از ازدواج

جهت دریافت خبر برروی تصویر زیر کلیک کنید

حجت الاسلام دهقان چناری

خبرگزاری بسیج: حجت الاسلام دهقان چناری در جمع پیشکسوتان ناحیه بسیج شهرستان بافق به آثار مخرب ماهواره ها اشاره کرد و گفت:


شبکه های ماهواره ای عادی جلوه دادن خیانت خانوادگی، رابطه خارج از ازدواج، مد گرایی آن هم از نوع غربی را ترویج می دهد.
آثار سوء ماهواره؛ از ترویج بی بند و باری تا عادی جلوه دادن رابطه خارج از ازدواج

به گزارش خبرگزاری بسیج از بافق؛ حجت الاسلام ابوالقاسم دهقان چناری در جمع پیشکسوتان ناحیه بسیج بافق ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدارو جانباز اظهار داشت:سقوط دیکتاتوری ها و همچنین بیداری اسلامی در کشورهای منطقه ناشی از صادر شدن انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به سالروز رحلت امام خمینی(ره)گفت:امام خمینی(ره) این وجود نورانی روح آزادی و آزادگی را در یک ملت دمید و در زمانی که تمام زوایای زندگی مردم ما معطوف به سبک و سیره زندگی غرب شده بود وارد عرصه شد و انقلابی را بر پایه باور و اعتقادات اسلامی و دینی ایجاد کرد.

 حجت الاسلام  ابوالقاسم دهقان چناری در ادامه به جنگ نرم دشمن اشاره کرد و اظهار داشت:ما هم اکنون در گیر جنگ با دشمنان در دو عرصه جنگ نرم که مهمترین آنها ابزار رسانه ای مانند ماهواره و شبکه اینترنت هستیم.

وی در این رابطه اظهار داشت: از سال 1960میلادی که ماهواره اختراع شد تاکنون حدود 20 هزار شبکه ماهواره‌‌ای در جهان فعال است که حدود 3000 شبکه در ایران از طریق دیش و ریسیورهای معمولی قابل دریافت هستند.

این کارشناس مسائل حوزه به آثار مخرب ماهواره پرداخت و گفت: ترویج بی بند و باری عادی جلوه دادن خیانت خانوادگی، عادی جلوه دادن رابطه خارج از ازدواج، مد گرایی آن هم از نوع غربی را از مهمترین آثار مخرب ماهواره ها است.

حجت الاسلام دهقان خطاب به مخاطبان خود گفت: بازی هایی اینترنتی فرزندانتان را کنترل کنید چرا که دشمنان اسلام حتی نوعی بازهایی را به وجود آورده اند که میتواند در دراز مدت عقاید فرزندانتان را تحت پوشش قرار دهد.

وی گفت: واقعیت این است که رسانه ها می توانند در دراز مدت ساختارهای ارزشی جامعه را بسازند یا دگرگون کنند.چراکه تاثیر پدیده ای مثل تلویزیون و برنامه های ماهواره ای بر افکار عمومی و تغییر نگرش افراد به مسایل اجتماعی و فرهنگی از دیگر رسانه ها وسیعتر و عمیق تر است.

انتهای پیام /