تبلیغات
دیدار با یک طلبه - حریم پاک خانواده ها توسط ماهواره می شکند Untitled Document
شما دوست عزیز می توانید برای ارسال نامه مستقیم به مدیر وبلاگ اینجا کلیک نمائید
صفحه نخست        A r a b i c          E n g l i s h
مهدویت           اشعار من           احکام شرعی        گزارش روزانه         پخش زنده        طب گیاهی          نقد فیلم و بازی
آموزش           تفسیر               دانلودسخنرانی                ادعیه           مناسبت ها            مشاوره            دانلود کتاب
کرامات             مسابقه             فرقه های نوپدید       قابهای ماندگار      معصومین          سبک زندگی         تربیت اسلامی

اسلایدر

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد مطالب :
نظر در مورد وبلاگ
ساعت : 16:04 | تاریخ : سه شنبه 17 تیر 1393
حریم پاک خانواده ها توسط ماهواره می شکند

حریم پاک خانواده ها توسط ماهواره می شکند

به گزارش  صبح مهریز ، حجت الاسلام دهقان چناری یکی از مهمترین آسیبات در جامعه امروز را نفوذ ماهواره ها و شبکه های گسترده آن در خانواده های ایرانی عنوان کرد و گفت: متاسفانه


این حریم پاک و مقدس توسط شبکه های اجتماعی و ماهواره در حال شکستن است.

وی با بیان اینکه 80 درصد  طلاق های امروز ناشی از نفوذ ماهواره در بین خانواده های ایرانی صورت می گیرد اذعان داشت: غربی ها برای تخریب فرهنگ اسلامی و ورود در این عزصه ابتدا به کانون خانواده وارد شدند و مشغله زیادی را برای خانواده ها ایجاد کردند.

کارشناس مسائل اجتماعی با بیان اینکه امروزه نگاه کارشناسی به ماهواره نیز اهمیت بسزایی دارد ادامه داد: امروزه مباحث اسلامی همانند امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و اعتقادات کمرنگ و تخریب شده است و این به خاطر نفوذ شبکه های مخرب ماهواره ای در زندگی است.

دهقان چناری با اشاره به جنگ نرمی که دشمنان در دستور کار خود قرار دادند بیان کرد: کارشناسان امریکایی بارها اذعان داشتند نیازی نیست با توپ و تانک به جنگ بروید بلکه از طریق دیش ماهواره ها در اتاق خواب بچه ها یشان نفوذ کنید.

وی با بیان اینکه اینکه فیلم های شبکه های  فارسی وان مروج بی بندو باری در جامعه است گفت: این شبکه ی فارسی زبان بیگانه با نمایش فیلم های نیمه عریان و زبان فارسی بر فرهنگ ایرانی اسلامی رسوخ کرده است و همچنین تاثیرات کششی بر روی افراد می گذارد.

حجت الاسلام دهقان خاطر نشان کرد: شبکه های خبری فارسی زبان از جمله بی بی سی و صدای آمریکا نگاه خبری ندارند بلکه نگاه تخریبی به فرهنگ اسلامی دارند.

وی در این رابطه افزود:  تا کنون بیش از 1700 نفر از شیعیان توسط گروهک تروریسیتی داعش سربریده شدند اما در هیچ یک از این شبکه های به ظاهر خبری و طرفدار شیعیان نه تنها اعتراضی نشد حتی  پوشش  هم داده نشد.

وی با اشاره به اینکه اسلام آمریکایی ظلم و نگاه تخریبی را در خانواده ها  تثبیت می کند افزود: شبکه های ماهواره ای با این رویکرد روابط خارج از خانواده را عادی جلوه می دهند و خیانت ها را  بی اهمیت نشان دادن و حتی  عدم احترام به والدین هویت را از مفهوم خانواده  می زدایند.

حجت الاسلام دهقان اظهار داشت: بازی هایی اینترنتی فرزندانتان را کنترل کنید چرا که دشمنان اسلام حتی نوعی بازهایی را به وجود آورده اند که میتواند در دراز مدت عقاید فرزندانتان را تحت پوشش قرار دهد.

این کارشناس مسائل حوزه با بیان اینکه 74 شبکه ماهواره ای فقط مد را به محرز نمایش قرار می دهد گفت: امروزه مد ومدگرایی نه تنها در نوع پوشش افراد، بلكه در بخش‌های مختلفی از زندگی آنها تاثیرگذار است و زندگی با فرهنگ اسلامی را دستخوش تغییرات اساسی قرار می دهد.