تبلیغات
دیدار با یک طلبه - مسئولین به هوش ؟!!!! Untitled Document
شما دوست عزیز می توانید برای ارسال نامه مستقیم به مدیر وبلاگ اینجا کلیک نمائید
صفحه نخست        A r a b i c          E n g l i s h
مهدویت           اشعار من           احکام شرعی        گزارش روزانه         پخش زنده        طب گیاهی          نقد فیلم و بازی
آموزش           تفسیر               دانلودسخنرانی                ادعیه           مناسبت ها            مشاوره            دانلود کتاب
کرامات             مسابقه             فرقه های نوپدید       قابهای ماندگار      معصومین          سبک زندگی         تربیت اسلامی

اسلایدر

کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد مطالب :
نظر در مورد وبلاگ
ساعت : 15:48 | تاریخ : دوشنبه 1 دی 1393
مسئولین به هوش ؟!!!!

مسئولین به هوش ؟!!!!
انتخاب موضوعی وصیت نامه های شهیدان سرزمین ایران 


مسئولین به هوش باشید ؟؟!!
تلنگر
باز از بوی خوش و دلاویز هشت لاله گمنام بوستان ایثار و فداکاری ، مشام جانهامعطر می شوند و از زمزمه های ملائک و طنین آوای آنان فریاد خوش آمدید خوش آمدید به گوش می رسد ،فرشتگان بالهای خود را در بلندای آسمان گستر ده اند تا دردانه های صدف سالیان متمادی مادارن صبور را همگام با مردم یزد که غیرت و شرف و افتخار و سربلندی خود را در گرو آنان می دانند بر فراز دستان خود در حسینیه بزرگ ایران خیر مقدم بگویند    نویسنده دهقان چناری 
------------ وصیت نامه شهدا به مسئولین ---------
شما ای متعهدات و روشنفكران، ما خون خویش را نثار اسلام كردیم تا خون شما رنگی گیرد. ما تاریكی و دشواری را بر خود پذیرفتیم تا راه شما روشن باشد. ما جان خود را چون جرقه‌ای در این فضا قرار دادیم تا آسمان شما مهتابی گردد. و اینك، اگر از این پس تباهی پدید آمد باید

بر شما افسوس خورد و اگر ستم كردند باید بر شما گریست. مراقب خود و جامعه خود و تعهد خود باشید، تا حماسه‌تان را از ذهن شما بیرون نكنند و روح قدرتمندتان را ازشما نگیرند. ما پاسداران اسلام، به خاطر اسلام و دفاع از آن زیر تانك و خمپاره رفتیم و توهینها شنیدیم، بی‌حرمتیها دیدیم، در بند خصم افتادیم تا اسلام از بندها آزاد شود. تن به مرگ سپردیم تا اسلام زندگی را از سر گیرد، آخرین رمق خود را در این راه باختیم، موجودی خود را در راه خدا مایه گذاردیم و در هیچ حال یگانگی و وحدت كلمه خود را از دست ندادیم.
-                                                          ----------------------------------
مسئولین محترم ادارات: به هوش باشید كه این مقامات و پست و منصبهای دنیوی ماندنی نیست، كما اینكه اگر ماندنی بود به شما نمی‌رسی. هوشیار باشید كه جو ادارات به جو غیراسلامی تبدیل نگردد. خدای نخواسته دشمنان اسلام به پشت این میزها كه پایگاههای خدمت به مستضعفین است رسوخ نكنند. چشم مستضعفین در انتظار خدمات ارزشمند شماست.
                                                             ----------------------------------

ای دولتمردان ـ كه در نظام جمهوری اسلامی ایران مسئولیتی بعهده دارید ـ باید به فكر مردم باشید. باید برای مردم زندگی ساده را به هر نحوی كه شهید شده تهیه نمایید. انقلاب، انقلاب محرومان است، باید در خدمت مردم باشید و خدمت كنید. باید از غرور و خودپسندی و خودبینی بر حذر باشید تا بتوانید كارهیا مربوط به مسلمین را به نحو احسن انجام دهید.

                                                           ****************** *

علم خود را همراه به تقوا و ایمان الهی توام سازید. آینده این مملكت به دست شماست و سعادت و خوشبختی آن بستگی به تلاش شما و همه ما دارد. فردای این مملكت احتیاج به متخصصین متعهد دارد. نكته دیگر اینك انقلاب فرهنگی را از درون خویش آغاز كنیم، استثمارگران و مستكبرین جهان هر وقت نتوانستند انقلابی به وسیله ترور و وحشت و جنگ نابود سازند و به زیر سلطه خویش درآورند، از راه فرهنگ آن جامعه وارد می‌شوند. اكنون همه متوجه این مسئله بزرگ باشید كه دشمن دستش از همه جا كوتاه گشته و می‌خواهد فرهنگ اصیل و اسلامی ما را از ما بگیرد. اگر ما به لطف خدا و با هوشیاری شما عزیزان در این جبهه فرهنگی بتوانیم بر دشمن پیروز شویم، مسلماً آن وقت است كه دشمن مغلوب ما می‌گردد و دستش از همه جا كوتاه خواهد شد.

*******************

پیامی دارم برای مسئولین كه همیشه خدا را در نظر بگیرید و در جهت منافع مملكت گام بردارید و بدانید تا موقعی ملت پشتیبان شماست كه فقط برای رضای خدا كار كنید.

  *******************

از مسئولین می‌خواهم كه در كارهایشان كارشكنی نكنند تا كشوری مستقل داشته باشیم.

  **************

و شما این مسئولین، همیشه برای رضای خدا گام بردارید و سخنان گهربار امام را فراراهتان قرار دهید و به یاد توده مستضعف مردم باشید، چرا كه مملكت مال اینهاست.

  ******************

در اینجا لازم می‌دانم به برادران مسئول تذكری بدهم و آن این است كه بدانید این مسئولیتها همه امانت است، وجمهوری اسلامی ما را امین دانسته و به ما مسئولیت واگذار كرده پس انشاءالله كوشا باشیم كه بتوانیم امین در امانت باشیم. 

از قول من به دولتمردان ـ اعم از رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر، رئیس مجلس و تمام وزرا و وكلا و تمام افرادی كه به هر نحوی در گردانیدن چرخ عظیم انقلاب كوشا هستند ـ بگویید شما را به خدا مواظب خودتان باشید. شما فقط جسمی نیستید كه متعلق به روح خودتان باشید، شما الان به اسلام و ملت مسلمان ایران تعلق دارید، این طور نباشد كه رعایت امنیت را نكنید و هر روز ملت ما را در غم و اندوه بزرگی بگذارید. در عمل قاطعیت داشته باشید. از شما می‌خواهم بسیار دقیق باشید كه مبادا خدای ناكرده بی‌گناهی گناهكار و یا مجرمی مبرا از گناه شناخته شود. همیشه و در همه حال هوشیار باشید.

  *************